Boğaziçi Üni. Kandilli Kampüsü BME Binası
+90 542 514 3482

Hizmetlerimiz

Değerli Paydaşlarımız;

İSEK Kümelenmesi olarak tek vücut olduğumuz STK’larımız ve kamunun da desteği ile Tıbbi Cihaz Sektörünün gelişimi için yürüttüğümüz birçok faaliyetin yanında MDR/IVDR Sertifikalandırması Geçiş Süreçleri kapsamında karşılaşılan yüksek maliyetli araştırmalar ve analizler, kurallara uygun analiz ve raporlama, ürünü ve firmayı güvence altına alma, doğru bilgiye ulaşma, doğru dokümantasyon hazırlama gibi zaman ve maliyet kaybına yol açabilecek ve Tıbbi Cihaz Üreticilerimize birtakım dar boğazlar oluşturan bu tür konuların daha efektif yönetilebilmesi için çeşitli hizmetleri yeni iş birlikleri ile İSEK kontrolünde hayata geçiriyoruz.

Kümelenme amacımız el birliği ile birbirimize destek olarak sektörümüzün belgelendirme geçiş süreçlerini başarılı bir şekilde yürütebilmesine destek olmaktır.

Bu bölümde, MDR ile alakalı hemen her konuda hizmet veren firmaların ulaşabildiğimiz ölçüde tümünü listelemeyi hedefledik. Bunlardan belirgin şekilde işaretlediğimiz (higlight) Çözüm Ortaklarımız ile gerçekleştireceğimiz İş Birliği Protokolleri kapsamında sunulan hizmetlere İSEK Üyesi olarak bazı ayrıcalıklarla rahatça ulaşabileceksiniz.

Şimdiden tüm üreticilerimize kolaylıklar diliyoruz.

Tuğrul ÜNLÜ

İSEK Kurumsal İlişkiler Koordinatörü